warsztaty kul;inarne dla dorosłych

Warsztaty kulinarne dla dorosłych? Pierogi & More oferuje szeroką gamę zajęć: od polskich pierogów po włoskie makarony. Krótko mówiąc, jeśli szukasz najlepszych warsztatów kulinarnych w Warszawie, jesteś we właściwym miejscu. Pierogi & more plasuje się na 1-szym miejscu rankingu Tripadvisor!

Jeśli chcesz wziąć udział w warsztatach otwartych, kliknij kalendarz, wybierz preferowaną datę i godzinę, a następnie zarezerwuj online. Należy pamiętać, że otwarte warsztaty gotowania odbywają się w języku angielskim. I ponieważ są OTWARTE, co oznacza, że inni ludzie mogą uczestniczyć w tym samym wydarzeniu.

Jeśli chcesz zarezerwować prywatne wydarzenie , takie jak przyjęcie urodzinowe, wieczór panieński lub po prostu zjazd przyjaciół, skontaktuj się z nami, a wrócimy do Ciebie z ofertą i wyceną tak szybko, jak to możliwe.

Karta podarunkowa to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz uszczęśliwić prezentem jakiegoś miłośnika kuchni, ale nie znasz konkretnego terminu. Karty podarunkowe można wykorzystać na każdy otwarty warsztat kulinarny.

Jeśli dopiero zaczynasz swoją kulinarną przygodę, zajrzyj do poradnika Gotowanie i Pieczenie, przygotowanego przez C&A, który pokazuje, że przygotowywanie dań to niezwykle wartościowe i rozwijające hobby!

BEZPIECZEŃSTWO

Pierogi & More to w 100% bezpieczna atrakcja kulinarna. Przede wszystkim działamy zgodnie z przepisami bezpieczeństwa covid-19. Ponadto, podczas warsztatów będziesz przygotowywać i spożywać WŁASNE jedzenie w MAŁYCH grupach.

Rygorystyczne czyszczenie – Po pierwsze, dezynfekujemy powierzchnie między każdą grupą. Uczestnicy myją ręce natychmiast po przybyciu. Zachęcamy do korzystania ze środka do dezynfekcji rąk.

Dystans społeczny – Po drugie, goście będą przebywać w bezpiecznej odległości ok 2 m podczas wszystkich punktów zajęć: zarówno podczas przygotowywania, jak i jedzenia pierogów.

Inne środki bezpieczeństwa – Na koniec zapewniamy również, że gospodarz jest zaszczepiony i będzie nosił maseczkę w czasie warsztatu.

Maksymalna wielkość warsztatów: warsztaty otwarte – 10 i prywatny warsztat kulinarny – maksymalna liczba uczestników to 30 osób.

Języki – warsztaty kulinarne dla dorosłych

Wszyscy członkowie zespołu mówią płynnie po angielsku. O ile nie uzgodniono inaczej, zespół będzie prowadził zajęcia w języku angielskim. Jeśli chcą Państwo zamówić zajęcia kulinarne w języku polskim, prosimy o wskazanie ich w rezerwacji.

Należy również pamiętać, że prywatne lekcje gotowania mogą być prowadzone w języku francuskim lub hiszpańskim. Dlatego zalecamy skontaktowanie się z nami w celu uzgodnienia szczegółów rezerwacji prywatnych warsztatów.

Pragniemy zapewnić, że sposób prowadzenia warsztatów otwartych pozwala na uczestnictwo osób, które nie mają biegłej znajomości języka angielskiego. Wszystkie zadania są pokazywane indywidualnie, więc możesz łatwo zorientować się, co należy robić. W przeszłości gościliśmy osoby z niewielkimi umiejętnościami językowymi, a mimo to byli w stanie zrobić pierogi lub nalewki!

Dodatkowo informujemy, że materiały z zajęć dostępne są w języku angielskim, polskim i francuskim. Jeśli potrzebujesz materiałów w innym języku, daj nam znać.

warsztaty kulinarne dla dorosłych
warsztaty kulinarne w Warszawie
warsztaty kulinarne dla dorosłych Pierogi & More
likiery – lekcje gotowania Warszawa
warsztaty kulinarne dla dorosłych
nalewki – warsztat kulinarny

Oto, co blogerzy kulinarni piszą o warsztatach kulinarnych dla dorosłych:

Kup Bilety!