warsztat kulinarny warszawa

Tu warsztat kulinarny Pierogi & More – Warszawa! Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami. Postaramy się odpisać na Twoją wiadomość jak najszybciej.

pierogiandmore(at)gmail.com

+48534553336

Ul. Stawki 3, Warszawa

lokalizacja: blisko Starego Miasta i Muzeum Polin, sprawdź to na mapie

warsztat kulinarny Warszawa
warsztat kulinarny Warszawa – wejście

Jak zarezerwować warsztat kulinarny Pierogi & More?

Przejdź do podstrony Kalendarz w naszej witrynie. Najpierw wybierz preferowany rodzaj warsztatów, potem wybierz datę i godzinę. Następnie wybierz liczbę uczestników. Kalendarz pozwala na rezerwację do 10 osób jednocześnie. System pozwala na wprowadzenie dowolnych specjalnych wymagań, takich jak dieta wegetariańska lub wegańska. Oferujemy rezerwacje z funkcją natychmiastowego potwierdzenia, więc pod koniec procesu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. Jeśli masz jakieś pytania, nie wahaj się skontaktować z nami telefonicznie lub mailowo.

Jeśli chcesz zarezerwować dla większej liczby gości, skontaktuj się z nami.

Płatności

Aby zapłacić za warsztat, przejdź do sekcji płatności. Wpisz dane karty kredytowej. Następnie naciśnij przycisk „Zatwierdź”. Pod koniec procesu karta kredytowa zostanie automatycznie obciążona, a jako ostatni krok otrzymasz potwierdzenie pocztą elektroniczną. Prosimy dokładnie wpisać adres mailowy, gdyż najczęstszym powodem braku potwierdzenia jest błędne wprowadzenie adresu mailowego.

Wiadomość e-mail z potwierdzeniem zawiera wszystkie ważne informacje, takie jak adres, data i godzina, liczba gości i specjalne życzenia

Przybycie na warsztat kulinarny – Warszawa

Należy pamiętać, że wszystkie zajęcia rozpoczynają się punktualnie. Przede wszystkim przyjdź 10 minut przed planowanym startem, aby przygotować się do warsztatów. Po drugie, gospodarz przywita Cię przy drzwiach i spotkasz innych uczestników. Następnie umyjesz ręce i założysz fartuch.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz zamiar się spóźnić

Jeśli z jakiegoś powodu zamierzasz się spóźnić, poinformuj nas o tym za pomocą wiadomości tekstowej (dostępna aplikacja WhatsApp). Nie będziemy w stanie Cię ugościć, jeśli przyjedziesz 15 minut później i nie zostaliśmy skutecznie poinformowani. Dlatego prosimy o kontakt z gospodarzem lekcji lokalnej kuchni, gdy tylko dowiesz się, że nie zdążysz na czas.

Anulowanie

W większości przypadków klienci otrzymają pełny zwrot pieniędzy lub kredyt, jeśli anulują nie później niż 48 godzin przed godziną rozpoczęcia działania. Należy pamiętać, że niektóre zajęcia podlegają bardziej rygorystycznej polityce anulowania, ponieważ wymagają więcej przygotowań po naszej stronie. (klasa świąteczna). Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby anulować lub zapytać o anulowanie. Będziemy pobierać opłaty za niepojawienie się w pełnej cenie.

Warsztat kulinarny – Warszawa – skontaktuj się z nami jeśli masz jakieś pytania!

Używamy fareharbor jako naszego systemu rezerwacji. FareHarbor to wiodące oprogramowanie do rezerwacji i zarządzania online dla firm turystycznych i rozrywkowych. Co więcej, wykraczają poza oprogramowanie, oszczędzając pieniądze i pomagając rozwijać działalność partnera.

Polityka prywatności

Kup Bilety!