Kup vouchery na warsztaty gotowania i wyślij lub wręcz je komuś wyjątkowemu!

Vouchery na warsztaty gotowania dla prawdziwego smakosza!

Karta podarunkowa jest równoważna z opłatą za zajęcia odbywające się w naszym warsztacie kulinarnym w Warszawie dla 1 osoby lub za zajęcia online dla 2 osób. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności z systemu, skontaktujemy się z Tobą, aby zapytać o szczegóły: na przykład możemy umieścić na voucherze imię i nazwisko obdarowanego. Następnie przygotujemy voucher w formacie PDF i wyślemy go do Ciebie.

Jakie zajęcia oferujemy? Odwiedź stronę warsztaty kulinarne. Sugerujemy wysłanie obdarowanemu linku do tej strony, aby ułatwić mu wybór zajęć.

Przeczytaj szczegóły poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub przejdź do zakładki kontakt, jeśli chcesz uzyskać dalszą pomoc przy zakupie karty podarunkowej.

warsztaty gotowania vouchery
karta podarunkowa może być używana do zajęć offline i online

Jak zrealizować vouchery?

Aby zarezerwować otwarte warsztaty gotowania przy pomocy voucheru, przejdź do sekcji Kalendarz na stronie internetowej. System poprosi Cię o wpisanie numeru kuponu w polu płatności. Jeśli wybrany przez Ciebie warsztat jest tańszy niż wartość karty podarunkowej, zwrot kosztów nie będzie możliwy. W przypadku, gdy gość chce wybrać droższą opcję, jest możliwa dopłata, ale zalecamy skontaktowanie się z nami.

Jeśli chcesz wykorzystać voucher do rezerwacji zajęć online, należy pomnożyć ilość gości razy dwa. Na przykład, jeśli masz kupon dla 2 osób, 4 osoby mogą wziąć udział w lekcjach gotowania online. Wprowadziliśmy to rozwiązanie, aby umożliwić skorzystanie z karty podarunkowej osobom, które nie mogą skorzystać z naszych zajęć w Warszawie. Aby zarezerwować zajęcia online, skontaktuj się z Pierogi & More, ponieważ wszystkie zajęcia online są prywatne, i należy indywidualnie ustalić datę i godzinę. Otrzymasz listę niezbędnych akcesoriów i składników, a po uzgodnieniu daty link do spotkania online.

Zobacz naszą galerię i sprawdź opinie uczestników! Na Facebook, Instagram oraz Pinterest znajdziesz zdjęcia z naszych ostatnich zajęć!

warsztaty gotowania vouchery
voucher na zajęcia kulinarne – nalewki
warsztaty gotowania vouchery
kup kartę podarunkową
Kup Bilety!