Kup vouchery na warsztaty gotowania polskich pierogów i wyślij lub wręcz je komuś wyjątkowemu!

Vouchery na warsztaty gotowania dla prawdziwego smakosza!

Karta podarunkowa jest równoważna z opłatą za otwarte warsztaty polskich pierogów odbywające się w Pierogi & More. Po otrzymaniu potwierdzenia płatności z systemu, skontaktujemy się z Tobą, aby zapytać o szczegóły: na przykład możemy umieścić na voucherze imię i nazwisko obdarowanego. Następnie, przygotujemy voucher w formacie PDF i wyślemy go do Ciebie.

Jakie zajęcia oferujemy? Odwiedź stronę otwarte warsztaty kulinarne. Sugerujemy wysłanie obdarowanemu linku do tej strony, aby ułatwić mu lub jej wybór daty i godziny.

Voucher jest ważny 3 miesiące. Ponieważ w niektórych okresach roku mamy bardzo dużo rezerwacji, sugerujemy by nie czekać z realizacją karty podarunkowej do końca jej okresu ważności.

Przeczytaj szczegóły poniżej, aby dowiedzieć się więcej, lub przejdź do zakładki kontakt, jeśli chcesz uzyskać dalszą pomoc przy zakupie karty podarunkowej.

warsztaty gotowania vouchery
karta podarunkowa może być używana do zajęć offline i online

Jak zrealizować vouchery?

Aby zarezerwować otwarte warsztaty gotowania przy pomocy voucheru, przejdź do sekcji Kalendarz otwartych warsztatów na stronie internetowej. System poprosi Cię o wpisanie numeru kuponu w polu płatności. Jeśli wybrany przez Ciebie warsztat jest tańszy niż wartość karty podarunkowej, zwrot kosztów nie będzie możliwy. W przypadku, gdy gość chce wybrać droższą opcję, jest możliwa dopłata, ale zalecamy skontaktowanie się z nami. Nie mamy możliwości zwrotu pieniędzy za zakupiony voucher.

Zobacz naszą galerię i sprawdź opinie uczestników! Na Facebook, Instagram oraz Pinterest znajdziesz zdjęcia z naszych ostatnich zajęć!

warsztaty gotowania vouchery
voucher na zajęcia kulinarne – nalewki
warsztaty gotowania vouchery
kup kartę podarunkową
Kup Bilety!