Kalendarz otwartych warsztatów

Zakładka Zajęcia Kulinarne pozwoli Ci zarezerwować bilety na otwarte warsztaty gotowania. Proszę wziąć pod uwagę, że nie będą to warsztaty prywatne, inne osoby mogą również zarezerwować ten sam dzień i godzinę. Jeśli chcesz zarezerwować imprezę prywatną, przejdź do zakładki kontakt.

Zajęcia prezentowane czarną czcionką – dostępne do rezerwacji online z natychmiastowym potwierdzeniem. Zajęcia oznaczone szarą czcionką – prosimy o kontakt w celu potwierdzenia dostępności.

Języki, w jakich prowadzimy zajęcia kulinarne

Należy pamiętać, że otwarte zajęcia odbywają się zazwyczaj w języku angielskim. Jeśli chcesz wziąć udział w lekcji gotowania w innym języku (francuskim, polskim, hiszpańskim) lub chcesz zarezerwować prywatne wydarzenie, skontaktuj się z nami.

zajęcia kulinarne
zajęcia kulinarne

Jak zarezerwować zajęcia kulinarne?

Najpierw wybierz preferowany typ lekcji gotowania. Po drugie, wybierz datę i godzinę. Następnie wybierz liczbę uczestników. Kalendarz pozwala na rezerwację dla co najmniej 2 osób i do 10 osób jednocześnie. Jeśli potrzebujesz jednego biletu, nadal możesz rezerwować, ale musisz wybrać warsztat, który ma już wcześniej zrobione rezerwacje. Jeśli chcesz wiedzieć, kiedy jest następne wydarzenie dostępne dla pojedynczej osoby lub jeśli chcesz zarezerwować dla większej grupy, skontaktuj się z nami. Oferujemy zniżki dla grup.

Możesz również wybrać datę i sprawdzić, które zajęcia kulinarne są dostępne w tym konkretnym dniu. Po prostu przewiń w dół, aby dowiedzieć się, które zajęcia organizujemy w dniu, który Cię interesuje.

Oferujemy rezerwacje z funkcją natychmiastowego potwierdzenia, więc pod koniec procesu otrzymasz potwierdzenie rezerwacji. Jeśli mail do Ciebie nie dotarł, może się zdarzyć, że źle wpisałeś swój adres e-mail. Wyślij nam e-mail, a my prześlemy Ci zakupiony bilet.

zajęcia kulinarne
zajęcia kulinarne

Płatności

Aby zapłacić za warsztat, przejdź do sekcji płatności. Wpisz dane karty kredytowej. Po zakończeniu procesu zakupu karta kredytowa zostanie automatycznie obciążona, a Ty otrzymasz potwierdzenie pocztą elektroniczną.

Przybycie na warsztat

Należy pamiętać, że wszystkie zajęcia rozpoczynają się punktualnie. Przede wszystkim przyjdź 10 minut przed planowanym rozpoczęciem, aby przygotować się do zajęć kulinarnych. Po drugie, gospodarz – członek zespołu – przywita Cię przy drzwiach i poznasz innych uczestników. Następnie umyjesz ręce i założysz fartuch. Jeśli z jakiegoś powodu się spóźnisz, poinformuj nas o tym za pomocą wiadomości tekstowej. W czasie zajęć nie odbieramy telefonu.

Nie ma potrzeby drukowania biletu ani pokazywania potwierdzenia na telefonie komórkowym.

Anulowanie

Klienci otrzymają pełny zwrot pieniędzy lub zwrot na kartę podarunkową, jeśli dokonają anulowania nie później niż 48 godzin przed rozpoczęciem aktywności. Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby zapytać o możliwość anulowania.

Należy pamiętać, że niektóre zajęcia, które wymagają dużego przygotowania z naszej strony, mogą mieć inne zasady anulowania rezerwacji (np. 4 dni).

Sprawdź nasze recenzje: Google, Tripadvisor, Food’n’Road, Airbnb, Get your guide, Airkitchen, Facebook.

zajęcia kulinarne
zajęcia kulinarne

Używamy Fareharbor

Zajęcia kulinarne Pierogi & More – co blogerzy piszą o nas?

Kup Bilety!