warsztaty kulinarne dla rodzin
warsztaty gotowania dla rodzin warszawa

Dzieci lub młodzież mile widziane!

Szukasz pomysłu na fajną imprezę urodzinową dla dziecka? Chcesz przekonać nastolatka do zrobienia pierwszych kroków w kuchni? Masz ochotę na wspólne rodzinne gotowanie bez konieczności sprzątania kuchni? Zapraszamy na warsztaty gotowania do Pierogi & More.

Przy imprezach prywatnych, studio kulinarne macie na wyłączność!

Zalety warsztatów gotowania w Pierogi & More

  • lokal na wyłączność
  • Oferujemy rabaty przy rezerwacji już powyżej 10 osób
  • Zapewniamy od 1 do 3 instruktorów w zależności od wielkości grupy
  • Można przynieść własny tort, zamówić u nas dodatkowe napoje itp.
  • Studio jest dostosowane do obecności dzieci

Więcej informacji i rezerwacje: kontakt. Napisz do nas, a sprawnie potwierdzimy dostępność terminu i przedstawimy ofertę na prywatne warsztaty gotowania.

Warsztaty gotowania dla rodzin

Otwarte warsztaty gotowania

Nie masz żadnej szczególnej okazji, za to chcecie z rodziną nauczyć się robić, dajmy na to, pierogi?

Rezerwacje na otwarte warsztaty gotowania przyjmujemy już od 2 osób. Zajęcia odbywają się w przeważającej mierze po angielsku, ale bardzo dobra znajomość języka nie jest konieczna. Na warsztaty mogą się zapisać inni goście, nie gwarantujemy  więc wyłączności. Minimalny wiek uczestników: 8 lat. Młodsze dzieci – zdecydowanie pod opieką dorosłych – można zapisać po uzgodnieniu z nami.

Jeśli chcesz wziąć udział w zajęciach otwartych, kliknij kalendarz, wybierz preferowaną datę i godzinę, a następnie zarezerwuj online warsztat gotowania. Należy pamiętać, że otwarte zajęcia odbywają się w języku angielskim. Są OTWARTE, co oznacza, że inni goście mogą uczestniczyć w tym samym wydarzeniu.

Zobacz naszą galerię i sprawdź opinie uczestników! Na Facebook znajdziesz zdjęcia z naszych ostatnich zajęć!

warsztaty gotowania  dla rodzin
rodzinne warsztaty gotowania w Warszawie
lekcje kulinarne dla rodzin - pierniczki
warsztat pieczenia pierników

Aby dowiedzieć się więcej o kuchni polskiej, kliknij tutaj.

Praktyczne informacje o naszych zajęciach

Jeśli któryś z członków Twojej rodziny ma jakieś wymagania dietetyczne, daj nam znać, a my postaramy się do nich dostosować. Pierogi bezglutenowe nie są dostępne, ale opracowaliśmy kilka sposobów, aby zapewnić, że osoba, która nie może jeść glutenu, może uczestniczyć i na koniec coś będzie mogła zjeść:-).

Prosimy o przybycie na 10 minut przed planowanym rozpoczęciem warsztatu gotowania, aby przygotować się do zajęć. Umyjesz ręce i założysz fartuch. Jeśli z jakiegoś powodu jest ryzyko, że się spóźnisz, poinformuj nas o tym za pomocą wiadomości tekstowej.

Wreszcie, na życzenie, dostępne jest krzesełko do karmienia, prosimy o wcześniejszy kontakt. Nie przechowujemy go jednak na stałe w warsztacie.

warsztaty kulinarne dla dzieci i młodzieży
Lekcja gotowania włoskiego makaronu
lekcje gotowania dla dzieci i młodzieży
Włoskie warsztaty gotowania makaronu dla rodzin

Nasza lekcja gotowania dla rodzin jest polecana na wielu stronach internetowych z wydarzeniami dla dzieci, takimi jak Kids in the city, Kidos lub BabyGo.

Kup Bilety!