warsztaty kulinarne w Warszawie

Warsztaty kulinarne prowadzone przez Pierogi & More w Warszawie zajmują 1. miejsce w rankingu Tripadvisor! Aby przeczytać nasze recenzje, odwiedź podstronę Opinie.

Wszystkie warsztaty i spacery kulinarne :

warsztaty dla firm

wieczory panieńskie warsztaty kulinarne

pizza alzacka

orientalne pierożki

włoskie makarony

francuskie makaroniki

polskie pierogi

polskie nalewki

Boże Narodzenie

vouchery

Zarezerwuj miejsca na warsztacie otwartym po angielsku

Warsztaty kulinarne – informacje praktyczne

Maksymalna liczba uczestników naszych otwartych lekcji gotowania wynosi 16. Zajęcia odbywają się po ANGIELSKU. Zachęcamy również gości do rezerwacji zajęć prywatnych. Dlatego rodzinna atmosfera i indywidualne podejście do preferencji żywieniowych są gwarantowane. Poproś o wycenę na prywatne zajęcia, jeśli chcesz, abyśmy gościli od 10 do 30 uczestników na jednym wydarzeniu. Prywatne imprezy mogą być poprowadzone po polsku, angielsku lub po francusku. By zarezerwować warsztat prywatny, napisz do nas: pierogiandmore(at)gmail.com.

warsztaty kulinarne warszawa
warsztat gotowania pierogów
warsztaty kulinarne - nalewki
LEKCJE GOTOWANIA KUCHNI POLSKIEJ: WARSZTATY nalewek W WARSZAWIE

Elastyczne godziny rozpoczęcia warsztatów sprawiają, że nasza atrakcja turystyczna jest dobrą opcją dla tych, którzy mają napięty harmonogram pobytu w Warszawie. Mimo to czasami może się zdarzyć, że sugerowany czas rozpoczęcia pasuje teraz do twojego planu. W takim przypadku skontaktuj się z nami, aby umówić się na prywatne warsztaty dla Ciebie i Twoich znajomych.

Wegetarianie, weganie…

Diety wegetariańskie czy wegańskie nie stanowią dla nas problemu. Po prostu prześlij nam swoje preferencje żywieniowe i listę produktów, na które jesteś uczulony. Co więcej, możemy zaspokoić prawie każdą dietę, abyś mógł cieszyć się wszystkimi lekcjami gotowania bez uszczerbku dla swojej diety.

W większości przypadków składniki na pierogi przygotowujemy osobno. Dzięki takiemu podejściu uczestnicy mogą dobrać własne kombinacje. Jest to zatem idealne rozwiązanie dla gości, którzy nie lubią niektórych potraw lub są uczuleni na produkty. Dzięki temu nasz kurs kulinarny jest w pełni bezpieczny.

warsztaty kulinarne
kurs GOTOWANIA PIEROGÓW WARSZAWA: WARSZTATY PIEROGÓW

Prowadzimy zajęcia we własnym lokalu w centrum miasta

Wreszcie, miejsce tego warsztatu w Warszawie jest w pełni wyposażone we wszystkie niezbędne przybory. Lista przyborów obejmuje: deskę do ciasta, wałki do ciasta, krajalnice do ciasta i miski. Ponadto zapewnione są sztućce i talerze. Nie ma problemu z organizacją dużej kolacji w naszym miejscu!

Jeśli chcesz, abyśmy zorganizowali jedną z naszych lekcji gotowania w innym miejscu, daj nam znać. Może to być prywatny dom, biuro lub dowolne miejsce na imprezy firmowe w Warszawie. Podsumowując, jesteśmy dość elastyczni co do lokalizacji doświadczenia kulinarnego, którego potrzebujesz.

lekcje gotowania
LEKCJE GOTOWANIA WARSZAWA

Nasze warsztaty kulinarne dostępne są w 4 różnych językach: angielskim, francuskim, hiszpańskim i polskim.

Blogerzy o warsztacie kulinarnym Pierogi & More

Zobacz naszą galerię i sprawdź opinie uczestników! Na Facebook znajdziesz zdjęcia z naszych ostatnich zajęć!

Kup Bilety!