Pieczemy i dekorujemy pierniczki!

Warsztaty kulinarne pierniczki online to idealna formuła na wirtualne spotkanie rodzinne, urodziny dla dzieci, wieczór panieński albo świąteczne spotkanie pracowników w formie zdalnej.

Ten warsztat można zamówić nie tylko w okresie Bożego Narodzenia. Jeśli chcecie uatrakcyjnić dowolne spotkanie online lekcją pieczenia tego polskiego specjału, możemy zorganizować wirtualną lekcję w dowolnym terminie. Składniki na pierniki są dostępne bardzo łatwo i przez cały rok!

pierniczki warsztaty kulinarne online
warsztaty kulinarne pierniczki online

Na czym polegają warsztaty kulinarne pierniczki online?

Podczas warsztatu nauczymy Cię piec, dekorować i przechowywać pierniczki, aby były miękkie 24 grudnia. Poznasz tajniki przygotowania przyprawy do pierników, przećwiczysz sposoby dekoracji pierniczków. Oczywiście w programie jest degustacja pierniczków, ale ponieważ zrobicie ich bardzo dużo na koniec warsztatu część z nich zapakujecie na prezenty dla Twoich najbliższych lub przygotujesz do powieszenia na choince .

Co gwarantujemy?

  • 2 godzinne wirtualne warsztaty kulinarne pod okiem doświadczonego instruktora
  • dekorowanie ciastek lukrem i wstążkami
  • przepisy wysyłamy mailem po zajęciach
  • link do zdjęć wykonanych przez instruktora podczas zajęć – zrzut z ekranu

Pierniczki – polski rarytas

Cudowny zapach cynamonu i miodu unosi się w kuchni. To znak, że zbliżają się święta! Pierniczki korzenne ciasteczka zasłużyły na szczególne miejsce zarówno zarówno w tradycjach Bożego narodzenia, jak i ogólnie w polskiej kuchni. Koniecznie zajrzyj na nasz blog!

Praktyczne informacje – wirtualne warsztaty kulinarne pierniczki

Po zarezerwowaniu warsztatu otrzymasz dokładną listę przyborów kuchennych i składników, które będą potrzebne podczas warsztatu pieczenia i dekorowania pierniczków. Na początku zajęć powtórzę je jeszcze, aby dać Wam czas na skompletowanie całości. Następnie warsztaty kulinarne pierniczki online odbywają się dokładnie tak samo jak zajęcia w realu!

Wygenerujemy i wyślemy link do spotkania, lub skorzystamy ze wskazanej przez Państwa platformy do spotkań online, np google, zoom i inne.

Na 15 minut przed planowaną godziną spotkania rezerwujący jest proszony o sprawdzenie czy połączenie – wizja, głos są bez zarzutu. Dopiero potem wpuszczamy pozostałych uczestników z poczekalni. Warsztaty świetnie nadają się jako atrakcja imprezy świątecznej dla pracowników (integracja, teambuilding) i ich rodzin, impreza świąteczna dla dzieci online itp. Istnieje możliwość wysłania do uczestników składników na pierniczki i np. wykrojników kurierem lub pocztą.

Warsztat kulinarny pierniczki może być prowadzony po polsku, angielsku lub po francusku. Przy rezerwacji prosimy o wskazanie preferowanego języka i podanie – orientacyjnie – profilu uczestników, np. dzieci/dorośli itp.

Chcesz zamówić u nas prywatny warsztat kulinarny pierniczki online ? By zarezerwować warsztat prywatny na spotkanie firmowe, urodziny,  lub wieczór panieński, skontaktuj się z nami. Kontakt

gingerbread baking class
warsztaty kulinarne – pierniczki online

Ten warsztat jest dostępny w wersji offline. Warsztat kulinarny pierniczki . Zajęcia odbywają się w naszym warsztacie kulinarnym w Warszawie, ul. Stawki 3.

warsztaty kulinarne pierniczki online
kurs pieczenia polskich pierniczków online

Chcesz dowiedzieć się więcej o pierniczkach? Poczytaj tu.

Kup Bilety!