Kurs kulinarny – nalewki online to warsztat idealny dla amatorów tego sławnego polskiego trunku, którzy chcieliby się uczestniczyć w zdalnych zajęciach.

Na czym polega kurs kulinarny nalewki online?

Po dokonaniu rezerwacji otrzymacie szczegółową listę składników i akcesoriów kuchennych potrzebnych do warsztatów. Wszystkie produkty są łatwo dostępne w sklepach, a przybory prawie na pewno macie już w szafce w kuchni.

Podczas kursu kulinarnego wykonasz pod okiem instruktora 3 różne nalewki. Cytrynówka, krupnik i nalewka kawowa przestaną mieć przed Tobą tajemnice. Na koniec oczywiście degustacja! Resztę nalewek proponujemy przelać do butelek i potrzymać 2-3 tygodnie, kiedy w pełni dojrzeją.

Podczas warsztatu online poznasz też historię nalewek i urocze tradycje związane z tym trunkiem.

likiery WARSZTATY ONLINE
WARSZTATY ONLINE

Co gwarantujemy?

  • warsztat robienia nalewek trwający 2 godzin
  • lista składników i akcesoriów potrzebnych podczas kursu
  • przepisy przesłane po warsztatach
  • link do zdjęć zrobionych podczas zajęć przez instruktora – zrzut ze strony
  • możemy przygotować spersonalizowane naklejki na butelki
kurs kulinarny nalewki online
kurs kulinarny nalewki online

Nalewki – skąd się wzięły w polskiej kuchni?

Nalewki przywędrowały do Polski z Włoch już w średniowieczu i przez wieki były domeną zakonników. Pierwotnie było stosowane jako lekarstwo. Nie bez podstaw uważa się, że współczesne nalewki leczą wiele chorób. Badania naukowe potwierdziły medyczne właściwości wielu składników takich jak cynamon, sok z cytryny czy imbir. Polski toast „Na zdrowie!”, który wzniesiemy na koniec kursu online nabiera zatem dodatkowego znaczenia:-).

A już na pewno poprawiają humor, co też w zasadzie można uznać w dzisiejszych czasach, za ważną terapię… Kurs robienia nalewek to znakomita okazja, by wreszcie nauczyć się robić te „medykamenty” w domu.

kurs kulinarny online nalewki kuchnia polska
KURS KULINARNY online KUCHNIA POLSKA NALEWKI

Z reguły nalewki dojrzewają wiele tygodni, albo nawet  miesięcy, ale jest też kilka takich, którymi można się delektować zaraz po zrobieniu. Chociaż kilka tygodni cierpliwości zostanie sowicie wynagrodzone jeszcze lepszym smakiem. Takie właśnie specjały poznasz rezerwując kurs kulinarny nalewki online organizowany przez Pierogi & More.

kurs kulinarny kuchnia polska warsztat nalewek
KUCHNIA POLSKA KURS KULINARNY NALEWKI

Praktyczne informacje – kurs kulinarny nalewki online

Na kilka dni przed warsztatem otrzymacie Państwo dokładną listę składników i akcesoriów kuchennych potrzebnych do warsztatu. Wygenerujemy i wyślemy link do spotkania, lub skorzystamy ze wskazanej przez Państwa platformy do spotkań online, np Teams, Zoom, Skype i inne.

Na 15 minut przed planowaną godziną spotkania rezerwujący jest proszony o sprawdzenie czy połączenie – wizja, głos – są bez zarzutu. Dopiero potem wpuszczamy pozostałych uczestników z poczekalni. Warsztaty świetnie nadają się jako atrakcja wieczoru panieńskiego, imprezy urodzinowej, lub spotkania pracowników online.

Istnieje możliwość wysłania do uczestników składników na nalewki kurierem lub pocztą. Możemy także spersonalizować etykiety, np umieścić na nich logo firmy, albo okazję, np wieczór panieński, urodziny itp. Bardzo zachęcamy do rezerwacji tego warsztatu, jeśli organizujecie wirtualne spotkanie rodziny lub znajomych mieszkających zagranicą. Warsztat kulinarny nalewki online jest idealny na nieformalne spotkanie pracowników, teambuilding czy integrację. Może być prowadzony po polsku, angielsku lub po francusku.

nalewki kurs kulinarny online
nalewki – kurs kulinarny online

Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji, lub zarezerwować prywatny warsztat, zapraszamy do kontaktu.

Kurs kulinarny robienia nalewek ma też wersję offline. Kliknij na link, by przeczytać o warszawskim warsztacie nalewek.

Kuchnia polska słynie z pysznych nalewek. Zapisz się na kurs kulinarny i naucz się przygotowywać pyszne likiery.

Recenzje?

Sprawdź, co goście piszą w recenzjach o naszych warsztatach:  Facebook, GoogleTripadvisor, Food’n’RoadAirbnbGet your guideAirkitchen

Na zdrowie!

Powrót na stronę główną.

Kup Bilety!